آرامش بعد از دعوا را در کمترین زمان بدست بیاورید

آرامش بعد از دعوا را در کمترین زمان بدست بیاورید

آرامش بعد از دعوا را به راحتی بدست بیاورید

در زندگی زناشویی زمانهایی پیش می آید که اجتناب ناپذیر هستند که باعث مشاجره و بحث میان زوج ها می شود. در این مواقع اعصاب طرفین بهم ریخته و تا خود به حال اول برگردند زمان زیادی طوی می کشد ولی در این مقاله ما به شما کمک می کنیم تا خیلی راحت در ۱۰ دقیقه به حالت نرمال برگردید. با جوانی ها همراه باشید.

آرامش بعد از دعوا را در کمترین زمان بدست بیاورید

اگر فردی با دوست یا همکارش جر و بحث کند و بدین علت دچار فشار عصبی شود می تواند با پناه بردن به این روش تا حدی از بار این فشار و استرس رها شود.

فواید قرار گرفتن در معرض تابش نور آبی برای سلامت روان

پیش از این دانشمندان تحقیقاتی را در مورد مزایای نور آبی و از جمله نقش آن در کشتن باکتری ها، کمک به کنترل برخی بیماری های پوستی و غیره انجام داده بودند.

پژوهشگران دانشگاه گرانادا در اسپانیا، می گویند نور آبی مزایای دیگری هم دارد و افراد بعد از تجربه شرایط روانی نامناسب و فشار و اضطراب می توانند با قرار گرفتن در معرض تابش نور آبی به شرایط بهتری دست یابند.

آنان می گویند فشارهای روانی کوتاه مدت که در اثر روابط با اشخاص در اجتماع به وجود می آید، بدین شیوه قابل کاهش است. به عنوان مثال اگر فردی با دوست یا همکارش جر و بحث کند و بدین علت دچار فشار عصبی شود می تواند با پناه بردن به نور آبی تا حدی از بار این فشار و استرس رها شود.

محققان با انجام آزمایش هایی بر روی ۱۲ داوطلب ۱۸ تا ۳۷ ساله به این نتایج دست یافته اند. سلامت افراد یادشده پس از تنش عصبی و قرارگرفتن در معرض تابش نور آبی به مدت ۱۰ دقیقه بهبود یافته و وضعیت مغز و قلب آنها بهتر شده است.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*