آشنایی با استاد بزرگ متافیزیک ایران(دکتر ابوالفضل گیلکی)

دکتر ابوالفضل گیلکی

دکتر ابوالفضل گیلکی

دکتر ابوالفضل گیلکی در سال ۱۳۵۶ در یک خانواده مذهبی در شمال کشور به دنیا آمد و تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در زادگاهش طی کرد و تحصیلات دانشگاهی در مقطع لیسانس و فوق لیسانس را در رشته مدیریت رسانه و تحصیلات دکتری تخصصی phd خود را در رشته متافیزیک به پایان رساند.

دکتر گیلکی با ابداع مدل مدیریت صداقت و ثبت جهانی اعتبار بین المللی در زمینه مدیریت و استاندارد سازی کسب و کار بدست آورد.
ابوالفضل گیلکی ضمن ۱۰ سال تحقیق و تدریس و در عین حال عضویت درمجامع بین المللی نظیر انجمن جهانی متافیزیک ،انجمن بین المللی پزشکان متافیزیک،انجمن بین المللی شفادهندگان طبیعی و شورای جامع شفادهندگان آمریکا و همچنین با مطالعات علمی پیرامون قدرت ذهن و متافیزیک به تبادل اطلاعات با دانشمندان این رشته پرداخت و ضمن شرکت در کنفرانس های علمی متافیزیک ، تحقیق و تدریس نمود و به همین خاطر به وی استاد بزرگ متافیزیک ایران نیز میگویند.
ابوالفضل گیلکی معتقد است.مشکل اصلی جوامع این است که انسانها خودشان را دوست ندارند و با خودشان آشتی نیستند.برای همین اگر همین الان یک بسته به آنها بدهند و بگویند خوشبختیِ شما داخل این بسته است، میگویند لابد اشتباهی شده و بسته مال شخص دیگری است !
میگوید فرض کنید من یک آدم بیسوادم! از من بپرسید: «آیا خوشبخت هستی؟ آیا از زندگی ات راضی هستی؟» اگر با اطمینان پاسخ مثبت بدهم، آن وقت، میتوانید به حرفهایم اعتماد کنید و آنها را به کار ببندید.
ابوالفضل گیلکی سالهاست که خودش را کاملا خوشبخت میداند. خوشبختی از نگاه او، نداشتن مشکل و دغدغه نیست. او همین الان هم با مسائلی در زندگی اش روبه روست که شاید یک انسان معمولی را از پا درآورد. اما میگوید مشکل را فقط آنهایی ندارند که الان در گورستانها آرمیده اند! انسان تا وقتی زنده است، مشکل (یا بهتر است بگوییم مسئله یا مسائلی) دارد که باید آنها را حل کند. و زندگی یعنی همین: لذت بردن از حل مسائل! همواره لبخند میزند. بسیار آرام و شاد است و با روی باز با دیگران برخورد میکند.

 

11 Comments

 1. باعرض سلام خدمت استاد ابوالفضل گیلکی.
  یکی از افتخارات زندگیم دوستی از دوران کودکی باشماست و همیشه دعای خیرما پشت سر شماست. دوستتان دارم توحید

 2. من دچار مشکل بزرگی هستم در زندگی ایا راه ارتباط مستقیم با جناب دکتر گیلکی وجود دارد ینی شماره تماس یا ایمیل یا آدرسی از ایشون

  • سلام. ساعات مشاوره ایشون شنبه تا ۴ شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۳ هستش. شماره تماس :‌۰۲۱۶۶۰۴۱۶۷۰

 3. سلام استاد
  ببخشید به وسیله علم متا فیزیک میشه چهره رو تغییر داد ?یا فراتر از زمان حرکت کرد ?یا به وسیله نیرویی جاذبه و دافعه رو شناخت و علم ها دیگر را به دست آورد ؟خیلی دوس دارم درباره متافیزیک تحقیق کنم چون می دانم باید علمی باشد که باآن بتوان چیزهایی رو درک کرد که این جسم زمینی قادر به درک آن نیس ومی دانم در قرآن سوره بقره آمده ک خداوند همه اسما رو به انسان یاد داده در واقع دنیا بر پایه همین اسمها استوارند و همه ی علوم رو در بر میگیرد پس من همه علوم رو میدانم ولی به یاد ندارم علمی که فرشتگان از آن عاجزند وپس باید بدانم چرا فراموش کردنم چون من همه علم ها رو میدانم وفقط کافی است به یاد بیاورم راستی تا حالا شده بگید چقدر این علم اشناست درحالی که تازه آموخته اید وکلی سوالدارم شاید در متافیزیک باشد

  • سلام به شما دوست عزیز برای پاسخ به سوالات متافیزیکی با شماره ۶۶۰۴۱۶۷۰ – ۰۲۱ تماس بگیرید . با تشکر….

 4. فریحا
  من ازدوران کودکی علائم ونشانه های خاصی از ماورا دریافت میکنم چیزهایی از آینده میبینم ک بعد درزندگی برام اتفاق میافته واقعا گیجو سردرگمم نیاز ب کمک دارم

 5. درود استاد، من هفت ماهه روی پاکسازی چاکراهام کار کردم برای بیداری کندالینی ولی متاسفانه کندالینی پیشرفته ارائه نشد و تنها راه باقی مونده برای من شاکتی پات هستش آیا شما برای من انجام میدین؟ من ظرفیتشو دارم چون موقع مراقبه سو هام مور مور شدن انرژیو تو بدنم احساس میکنم همینطور کانال سوشومنام کاملا همواره برای بالا اومدن کندالینی

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*