• logo-samandehi
  تناسب اندام
 • کد مطلب : 112866
 • تاریخ انتشار : ۱۴ - ۰۵ - ۱۳۹۶
 • دیدگاه : ۰
 • راههای برگزاری یک مراسم عروسی عالی و بدون نقص

  راههای برگزاری یک مراسم عروسی عالی و بدون نقص

  راههای برگزاری یک مراسم عروسی عالی و بدون نقص

  راههای برگزاری یک مراسم عروسی عالی و بدون نقص

  راههای برگزاری یک مراسم عروسی عالی و بدون نقص
  راههای برگزاری یک مراسم عروسی عالی و بدون نقص
  راههای برگزاری یک مراسم عروسی عالی و بدون نقص بدون شک برگزار کردن یک مراسم عروسی عالی و بدون نقص آرزوی هر زوج جوانیست زیرا هزینه های زیادی را برای این مراسم متقبل میشوند پس بنابراین قبل از انجام هرکاری توصیه میکنیم که مطلب زیر را بدقت مطالعه کنید. برای این‌که بتوانیم مراسم عروسی خوب ...

  راههای برگزاری یک مراسم عروسی عالی و بدون نقص

  راههای برگزاری یک مراسم عروسی عالی و بدون نقص

  بدون شک برگزار کردن یک مراسم عروسی عالی و بدون نقص آرزوی هر زوج جوانیست زیرا هزینه های زیادی را برای این مراسم متقبل میشوند پس بنابراین قبل از انجام هرکاری توصیه میکنیم که مطلب زیر را بدقت مطالعه کنید.

  برای این‌که بتوانیم مراسم عروسی خوب و با کیفیتی برگزار کنیم، باید نکات بسیاری را مورد توجه قرار دهیم. از انتخاب باغ عروسی گرفته تا آتش بازی و گل‌آرایی همگی از کارهایی هستند که در فرآیند برگزاری یک مراسم عروسی کامل و خوب باید به آن‌ها توجه کرد. به دلیل این‌که مراسم عروسی بیشتر اوقات تنها یک بار در زندگی هر فردی اتفاق می‌افتد، بیشتر مردم تجربه‌ای در خوب و شایسته برگزار کردن آن ندارند. این موضوع باعث می‌شود تا به سراغ مؤسسات خدمات مجالس و تشریفات عروسی بروند تا علاوه بر این‌که از زحمات خود در فرآیند برگزاری مراسم کم می‌کنند، این مجلس را به شایستگی برگزار کنند.

  استفاده از تجربیات دیگران در برگزاری تشریفات عروسی به شما کمک می کند که از اشتباهات آنها اجتناب کنید. عروس و دامادهای زیادی هستند که از در اختیار گذاشتن تجربیات مفیدشان دریغ نمی کنند. مااز بین تجربیات عروس و دامادهای دیگر، ۷تجربه را که به شما کمک می کنند بیشتر از عروسی خود لذت ببرید انتخاب کرده و در اختیار شما می گذاریم.

   

  ۱ – غرق در برگزاری تشریفات عروسی خود نشوید

  بسیاری از عروس و دامادها و همچنین خانواده آنها، هنگام برگزاری و اجرای تشریفات عروسی آنقدر غرق در جزئیات اجرای جشن می شوند که فراموش می کنند این یکی از فرصت های بدون بازگشت زندگی است. شما فقط یکبار عروسی می کنید پس سعی کنید از آن لذت ببرید. این جشن به مناسبت پیوند شما دونفر برگزار می شود پس سعی کنید تا آنجا که می توانید خوش بگذرانید و این فرصت تکرار نشدنی را از دست ندهید.

   

  ۲ – ولخرجی بیجا و بدون برنامه ممنوع!

  خرج کردن بی رویه پول در تشریفات عروسی یکی از آسان ترین کارهاست. شما که نمی خواهید زندگی مشترک خود را با کوهی از بدهی شروع کنید؟ بنابراین یک برنامه ریزی دقیق مالی برای عروسی خود داشته باشید. تصویر دقیقی از آنچه که می خواهید و آنچه که نیاز ندارید ترسیم کنید و به آن پایبند باشید. جدول ها و یادداشت های خود را تهیه کنید و در اجرای آن جدی باشید و این ضرب المثل را فراموش نکنید که: پول علف خرس نیست!!! برای هر هزار تومان آن زحمت کشیده اید پس حتی در عروسی خود نیز بی رویه خرج نکنید.

   

  ۳ – به نظرات همسرتان توجه کنید

  جشن عروسی متعلق به هردوی شماست. حتی اگر حجم زیادی از برنامه ریزی ها، هزینه ها و انرژی عروسی روی دوش شما باشد. شریک زندگیتان را در کارها دخالت بدهید و به اندازه کافی به نظرات او توجه کنید و سعی کنید هر دو در این رویداد بزرگ زندگی سهیم باشید و از آن لذت ببرید.

   

  ۴ – به اندازه کافی مهمان نواز باشید

  به خاطر داشته باشید که اقوام دور و نزدیک در عروسی شما شرکت می کنند و ممکن است برخی از آنها را تا سالها ملاقات نکنید. آنها از راه های دور و نزدیک برای شرکت در شادی شما آمده اند و هیچ کس نمی داند دیدار بعدی با آنها چه زمانی است؟ پس سعی کنید کسی را از خود نرنجانید، به همه احترام بگذارید و با همه گرم و صمیمی برخورد کنید. حتی توصیه می شود در یک فرصت مناسب به سر میز آنها بروید و کمی با آنها خوش و بش کنید.

   

  ۵ – کفش راحت بپوشید

  یکی از خاطرات بد که بین بیشتر عروس و دامادها مشترک است، پادرد و خستگی مفرط در کف پاست. شما باید ساعت ها سرپا باشید. بنابراین از همان ابتدا و درهنگام انتخاب کفش عروس و داماد دقت کنید و سعی کنید کفش راحت انتخاب کنید. همچنین در مواقعی که داخل اتومبیل هستید و یا فرصت کافی دارید، کفش ها را پا دربیاورید و از صندل های راحت استفاده کنید.

   

  ۶ – افراد غیر ضروری را دعوت نکنید

  تعداد مهمان بیشتر به معنای هزینه بیشتر و همچنین صرف انرژی بیشتر برای برگزاری انرژی است. چه لزومی دارد کسانی را که نمی شناسید و یا فقط یکبار آنها را ملاقات کرده اید به عروسی خود دعوت کنید؟ اقوام دور، دوستان درجه چندم و خلاصه افرادی را که زیاد با آنها سروکار ندارید از لیست مهمانان خود حذف کنید و بیشتر از اینکه نگران حرف دیگران باشید، نگران وقت و هزینه خودتان باشید.

   

  ۷ – برای کارها مسئول انتخاب کنید

  از بین دوستان و نزدیکان خود که تمایل به کمک دارند، افراد باهوش و مسئولیت پذیر را انتخاب کنید و مسئولیت اداره و نظارت بر کارهای جشن عروسی را به آنها واگذار کنید. اموری از قبیل نظارت بر پذیرایی، تعامل با مسئولین تالار پذیرایی، کنترل زمان بندی کارها و … به این ترتیب حجم زیادی از نگرانی های شما کاسته خواهد شد و می توانید با خیال راحت از جشن عروسی خود لذت ببرید.

   

  راههای برگزاری یک مراسم عروسی عالی و بدون نقص

   

  تأثیر خدمات مجالس بر کیفیت برگزاری مراسم عروسی
  به طور کلی خدمات مجالس می‌توانند تأثیر بسیار زیادی بر افزایش کیفیت برگزاری مراسم عروسی داشته باشند. این مجموعه‌ها با استفاده از تجربیات خود در زمینه برگزاری مراسم مختلف می‌توانند راه‌های بهتری برای برگزاری مراسم عروسی برای زوجین پیدا کنند. یک دلیل دیگر برای استفاده از خدمات تشریفات عروسی کاهش استرس عروس و دامادها در مهم‌ترین روز زندگی آن‌ها است. زوج‌های جوان به جای این‌که ماه‌ها وقت صرف برنامه ریزی مجلس عروسی خود کنند، آن را به یک تشریفات عروسی می‌سپارند و علاوه بر این‌که خیالشان از نحوه برگزاری و اضطراب ناشی از آن راحت می‌شود، کیفیتی بی نظیر و شایسته را در پذیرایی از میهمانان خود مشاهده می‌کنند.

  امکانات متنوعی که مجموعه‌های تشریفاتی برای برگزاری مراسم مختلف دارند، دست آن‌ها را در طراحی و اجرای خدمات جانبی برگزاری یک میهمانی و خصوصاً یک میهمانی عروسی بسیار باز می‌گذارد.

  تشریفات عروسی با ارائه خدماتی از قبیل گل‌آرایی، آتش ‌بازی، شام، موسیقی و بسیاری دیگر از جزئیات برگزاری مراسم عروسی، به نحوی شایسته از عهده انجام این کارها بر می‌آیند و شبی به یاد ماندنی را برای عروس و داماد و اقوام آن‌ها می‌سازند.

  مؤسسات تشریفات عروسی قادر هستند تا پکیج‌های کامل خدماتی مربوط به برگزاری مراسم عروسی را در اختیار عروس و دامادهای عزیز بگذارند. مجموعه‌هایی که تشریفات عروسی با آن‌ها قرارداد دارند شامل مزون‌، آتلیه، گل فروشی، شیرینی فروشی، آرایشگاه، خدمات کرایه اتومبیل و بسیاری دیگر هستند و این موضوع باعث می‌شود تا سردرگمی‌های عروس و داماد در فرآیند انجام مقدمات مراسم عروسی به حداقل برسد. حتی نوع میز و صندلی‌ها و ظروف سرو غذا و خوراکی نیز در حیطه کاری تشریفات عروسی است و خدمات مجالس با توجه به دکور مورد نظر زوج‌ها و بودجه عروس و داماد این امکانات را برای آن‌ها فراهم می‌کنند.

   

  برای این‌که بتوان به خدمات یک تشریفات عروسی اعتماد کرد باید در مورد آن تحقیقات بسیاری انجام داد و نمونه کارهای زیادی از آن دید. عده‌ای توصیه می‌کنند که سر زده به مراسم افراد دیگر که توسط تشریفات مورد نظر شما برگزار می‌شود بروید و در نهایت تصمیم خود را در مورد چگونگی برگزاری مراسم و انتخاب یک مؤسسه خدمات مجالس که بتواند نیازهای شما را برآورده کند، بگیرید.

   

  یکی از مواردی که باید در شب تست شام در نظر بگیرید، نحوه پذیرایی و خدمات دهی پرسنل است. رفتار محترمانه و گرم پرسنل یک تشریفات عروسی با میهمانان حاضر در عروسی یکی از نکاتی است که به ارزش و اعتبار مراسم عروسی شما می‌افزاید. اگر غیر از این رفتارهایی دیدید و یا با یک پرسنل سرد و بداخلاق روبه‌رو شدید، بهتر است از بستن قرارداد با خدمات مجالس مورد نظر خود صرف نظر کنید، چرا که شایستگی پذیرایی از نکات کلیدی برگزاری یک مراسم عروسی است که نادیده گرفتن آن لطمات زیادی به خوب برگزار شدن مراسم عروسی شما خواهد زد.

   

  باغ عروسی و یا تالار عروسی از دیگر خدماتی است که در حوزه کاری تشریفات عروسی قرار دارد. بهتر است برای انتخاب باغ عروسی حساسیت زیادی به خرج دهید و به تمام جنبه‌های ماجرا دقت نمایید، زیرا باغ عروسی دکور مجلس عروسی شما خواهد بود. برای این‌که باغ عروسی مناسب خود را انتخاب نمایید، باید به تعداد میهمانانی که قرار است در مجلس شما شرکت کنند دقت کنید؛ در غیر این صورت، ممکن است ظرفیت باغ عروسی خیلی کمتر و یا خیلی بیشتر از میهمانان شما باشد که این مسئله در کیفیت برگزاری مراسم عروسی تأثیر بسزایی خواهد گذاشت.

   

  گردآوری توسط: سایت جوانیها

  , , , ,
  ارسال نظر

  خبرنامه سایت
  برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را بدون www در کادر زیر وارد کنید و روی عضویت کلیک کنید.
  ما هرگز ایمیل شما را اسپم نخواهیم کرد .
  تبلیغات بنری
  جدیدترین مطالب سایت
  زمان مناسب مصرف پروتئین

  زمان مناسب مصرف پروتئین

  زمان مناسب مصرف پروتئین

 • تاریخ : ۴ - ۱۲ - ۱۳۹۶       دیدگاه : ۰
 • پربازدیدترین مطالب
 • روزانه
 • هفتگی
 • ماهانه
 • عکسبرداری هاله
  متافیزیک
  آپلود عکس
  اخبار
  خبر ورزشی
  بازاریابی
  news
  آشپزی
  سلامت
  اخبار اجتماعی

  کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای سایت سرگرمی و تفریحی جوانی ها محفوظ می باشد .  تهیه و تولید : پارس وی پی