شروع جشنواره عید فطر کلینیک تخصصی پوست و مو (ایران نوین)شروع جشنواره عید فطر کلینیک تخصصی پوست و مو (ایران نوین)

کلینیک تخصصی پوست و مو,کلینیک پوست و مو,ایران نوین

 

شاید کمتر کسی را سراغ داشته باشیم که اسم کلینیک تخصصی پوست و مو ( ایران نوین ) را نشنیده باشد. دراین کلینیک ،شما بدون کمترین نگرانی چهره زیباتری هدیه می گیرید. در ایران نوین کلیه امور مربوط به پوست،مو و زیباسازی بینی با مدرن ترین تجهیزات پزشکی انجام می شود.

در این ایام که مصادف است با روزهای پایانی ماه مبارک رمضان، کلینیک ایران نوین جشنواره عید سعید فطر را برای قدردانی از همراهان همیشگی خود برپا کرده است. ایران نوین در این جشنواره که از تاریخ ۲۱ الی ۲۶ خردادماه در جریان است، برای مشتریان خود هدایایی را در نظر گرفته است که مراجعه کنندگان با استفاده ازخدمات این مرکز در این روزها کارت های هدیه جشنواره را دریافت می کنند.

کارت های هدیه جشنواره عید سعید فطر که برای استفاده در کلینیک تخصصی پوست و مو (ایران نوین) تدارک دیده شده است شامل ۳ عدد کارت هدیه ۱۰۰۰۰۰ تومانی برای استفاده ازخدمات کاشت مو(۲۴ ماه ضمانت )، ۳ عدد کارت هدیه ۱۰۰۰۰۰ تومانی برای کاشت ابرو ( تخصصی ) و ۱ عدد کارت هدیه ۱۰۰۰۰۰ تومانی برای تقویت مو می باشد.

در کلینیک زیبایی ایران نوین مجموعه ای از بهترین متخصصین کاشت مو و زیبایی پوست و همچنین بزرگترین جراحان زیبایی گردآمده اند تا از بین روش های استاندارد و پیشرفته، بهترین انتخاب پزشکی را برای مراجعه کنندگان انجام دهند. لازم به ذکر است، ورزشکاران و هنرمندان بزرگ کشورمان نیز این حس خوب را در کلینیک زیبایی ایران نوین تجربه کرده اند. شما می توانید با تماسی کوتاه با کلینیک تخصصی کاشت موی ایران نوین ازکارشناسان این مرکز مشاوره بگیرید.بیشتر بخوانید تا سالم بمانید

  • اصول مراقبت های جراحی زیبایی بینی یا راینوپلاستی
  • انواع بینی
  • انواع بینی و جراحی آن
  • بررسی علل شکستگی بینی و درمان آن
  • بینی بزرگ نعمت است؟!
  • جراحی زیبایی بینی (همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی)

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*