شیوه برقراری رابطه جنسی با وجود فرزندان

زندگی جنسی شما و همسرتان وقتی بچه دار می شوید دیگر به آن سادگی قبل نخواهد بود.برای آندسته از والدینی که به تازگی صاحب فرزند شده اند و هنوز با مشکلاتی مثل کمبود خواب دست و پنجه نرم می کنند، شاید بزرگترین قاتل شور و اشتیاق شما این فکر است که تصور کنید با وجود بچه ها در خانه دیگر نمی توانید به همسرتان نزدیک شوید چون ممکن است آنها شما را ببینند یا صدایتان را بشنوند که باعث وحشت آنها و خجالت شما بشود.

مدیریت و حفظ رابطه ی جنسی در زندگی زناشویی با وجود فرزندان : وقت گذاشتن برای رابطه ی جنسی در زندگی زناشویی مستلزم اندکی برنامه ریزی است ، مخصوصاً اگر بچه داشته باشید یا برنامه ی روزانه تان فشرده باشد .

بعضی ها خیلی بدشان می آید رابطه ی جنسی را در برنامه ی روزانه شان ذکر کنند چون به این باور عام معتقدند که رابطه ی جنسی باید همیشه بی مقدمه و ناگهانی باشد . برای زوج های گرفتار ، باورِ خیلی خطرناکی است ، چون خیلی زود می بینند هیچ وقت برای بی مقدمه بودن وقت ندارند .
برنامه ریزی برای رابطه ی جنسی از لذت آن نمی کاهد – در واقع کاملاً برعکس است . وقتی چیزی را ازپیش برنامه ریزی می کنید انتظاری را شکل می دهید و این انتظار می تواند برانگیختگی را افزایش دهد . مثلاً وقتی برای تعطیلات از پیش برنامه می چینید و چشم به راه رسیدن آن هستید به هیچ عنوان از لذتش کم نمی شود .
اگر قرار رابطه ی جنسی را در برنامه ی خود گذاشته اید باید سعی کنید در موعد مقرر گرم تر از همیشه باشید . تصمیم بگیرید چه بپوشید ، اول یک دوش آرام بخش بگیرید . همچنین می توانید با ذکر برنامه ای که برای هم ترتیب داده اید سربه سر یکدیگر بگذارید و روزها را این گونه بگذرانید تا به وقت موعد برسید .

رابطه جنسی با وجود فرزندان

یک مشکل اساسی برای بسیاری از زوج ها فرزندانشان هستند . وقتی نوزادی در خانه دارید ،کودکی نوپا دارید ، نوجوان دارید یا هر سه را دارید حفظ تعاملات جنسی به صورت مداوم تقریباً غیر ممکن به نظر می رسد . اما اگر شما و همسرتان بتوانید توافق کنید که خلاق تر و حتی مصمم تر شوید می توانید این مسئله را مدیریت کنید .
اینجا چند راهکار ذکر شده اند که می توانند کمک کنند :

نوزادان : داشتن روابط جنسی در زندگی زناشویی بعد از تولد نوزاد خیلی دشوار است . در کنار لذت زاید الوصفی که ممکن است از وجود کودکان ببرید ، مقاومت در مقابل خستگی طاقت فرسایی که به خاطر رسیدگی به نیازهای ۲۴ ساعته ی نوزاد در شما ایجاد می شود ، کار بسیار سختی است . در واقع هشتاد درصد زنانی که تازه مادر می شوند از افت میل جنسی شان در ماه های اول سخن می گویند .

کودکان نوپا : اطفال خیلی به مراقبت نیاز دارند . بنابراین با وجود آن ها وقت پیدا کردن برای رابطه ی جنسی ممکن است سخت باشد . باید بتوانید میان ماراتن های جنسی برنامه ریزی شده و رابطه های آتشین و سرعتی تعادل برقرار کنید . اگر امکانش هست ، بچه را به مادر بزرگ یا فرد مسئول دیگری بسپارید تا بتوانید کل یک بعداز ظهر را یا بعد از ظهر و غروب وحتی تمام شب را برای عشق بازی وقت داشته باشید . اما اگر چنین چیزی امکان ندارد بعد از اینکه بچه خوابید به آغوش یکدیگر بخزید ( البته نه اینکه این کار را بگذارید برای وقتی که همه ی کارهای خانه را انجام دادید یا تلویزیون تماشا کردید و دیدید وقت خواب رسیده و شما هم خیلی خسته اید ) . ضمناً سعی کنید در تشخیص و بهره گیری از هر فرصتی برای عملیات سرعتی خبره شوید ، مثلاً مواقع چرت زدن های طول روز یا وقتی فرشته کوچولویتان پای یک دی وی دی جدید میخکوب شده است . هر وقت که می توانید با خیال راحت پانزده دقیقه بزنید به چاک ، حتماً فرصت را غنیمت بشمارید و این کار را بکنید

نوجوانان : چیز خوبی که در مورد نوجوانان در سن رشد وجود دارد این است که بیشتر و بیشتر از خانه بیرون می روند . اگر بیش از یک بچه دارید سعی کنید فعالیت های خارج از منزلشان با هم هماهنگ باشد . یک ساعتی که آن ها در باشگاه جوانان هستند ساعتی است که شما باید با هم توی تختخواب باشید . شب هایی هم که در خانه ی اقوام یا دوستانشان می خوابند فرصتی فوق العاده برای شبی سراسر عشق و حال بی وقفه است . بنابراین از هر فرصتی که می توانید استفاده کنید و آن ها را به خانه ی دوستانشان بفرستید . ضمناً از آنجا که بچه ها در این سن و سال تا دیروقت بیدارند اگر هنگام برقراری رابطه ی جنسی راحت نیستید و احساس آرامش نمی کنید سعی کنید حریم خصوصی جنسی خود را حفظ کنید ، مثلاً در اتاق خوابتان را قفل کنید . الگویی خوب برای بچه ها باشید .

مطالب مرتبط:

اشتباهات زنان هنگام رابطه زناشویی

زنان پس از پایان مقاربت چه میخواهند؟

شیوه برقراری رابطه جنسی با وجود فرزندان ، رابطه جنسی ، زندگی زناشویی ، تعاملات جنسی ، نوزاد ، کودکان ، نوجوانان

 

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*