• logo-samandehi
  تناسب اندام
 • کد مطلب : 113038
 • تاریخ انتشار : ۲۷ - ۰۵ - ۱۳۹۶
 • دیدگاه : ۰
 • ورزش های مناسب فرم دهی به بازو کدام است؟

  ورزش های مناسب فرم دهی به بازو کدام است؟

  ورزش های مناسب فرم دهی به بازو کدام است؟

  ورزش های مناسب فرم دهی به بازو کدام است؟

  ورزش های مناسب فرم دهی به بازو کدام است؟
  ورزش های مناسب فرم دهی به بازو کدام است؟
  ورزش های مناسب فرم دهی به بازو کدام است؟ گاهی اوقات وقت کافی برای رفتن به باشگاه را نداریم ولی شما میتوانید در منزل ورزش های مناسب فرم دهی به بازو و تمرینات مناسب داشتن بازوهای زیبا را در خانه تان براحتی هرچه تمامتر انجام دهید در زیر به این تمرینات اشاره میکنیم. برای فرم ...

  ورزش های مناسب فرم دهی به بازو کدام است؟

  ورزش های مناسب فرم دهی به بازو کدام است؟

  گاهی اوقات وقت کافی برای رفتن به باشگاه را نداریم ولی شما میتوانید در منزل ورزش های مناسب فرم دهی به بازو و تمرینات مناسب داشتن بازوهای زیبا را در خانه تان براحتی هرچه تمامتر انجام دهید در زیر به این تمرینات اشاره میکنیم.

  برای فرم دهی به بازو می توانید از تمرینات ورزشی ساده استفاده کنید. بازوهای شل و ول ظاهر زیبایی ندارند. اگر در خانه دمبل یا وزنه دارید می توانید برای این تمرین ورزشی از آن استفاده کنید. این تمرینات هم برای عضله سازی و هم برای فرم دهی و کاهش سایز بازو مناسب هستند.

   

  بازوهای شل و ول و یا بزرگ می‌تواند موجب شرمساری شما شده و ظاهر شما را خراب کند! با این بازوها، پوشیدن لباس چسبان و یا پوشیدن لباس بدون آستین، باعث خجالت شما می‌شود. هم دختران و هم پسران مشکلات مشابهی با بازو‌های بزرگ و افتادگی پوست بازو خود دارند. دختران می‌خواهند بازوهای سفت و باریک داشته باشند، در حالی که پسران خواهان بازوهایی با عضلات بزرگ هستند.

   

  اما هیچ‌کس بازوی شل و آویزان را دوست ندارد. چون بازو‌های شل، بزرگتر از آنچه که واقعاً هست، به نظر می‌رسند. آغاز ورزش برای بازوها هرگز دیر نیست. بهترین برنامه ورزش‌های سبک سوئدی، اغلب شامل تمرینات سفت کننده بازوهاست. این تمرینات نه تنها چربی را در اطراف این منطقه کاهش می‌دهد، بلکه به شما بازوهای سفت و خوش فرم می‌دهد. به این ترتیب کم‌کم احساس اعتماد به نفس شما در مورد خودتان بیشتر خواهد شد.

   

  بخش‌ پشت بازو، عضلات سه سر بازویی نامیده می‌شود و بیشتر مستعد شل شدن است. این قسمت‌ها جذب کننده چربی هستند و می‌توانند ظاهری بسیار آزار دهنده داشته باشند. برای سفت کردن و کوچک کردن بازو شما فقط به یک میز و یا یک صندلی نیاز دارید. لازم نیست یک دست لباس دیگر برای این ورزش تهیه کنید. شما می‌توانید آن را به راحتی در خانه خود انجام دهید. این ورزش لاغری را برای کاهش سریع چربی بازو‌های خود انجام دهید.

   

  به پشت روی زمین دراز بکشید.

  زانوها را خم کنید و کف پاها را روی زمین قرار دهید.

  بنابر توان فیزیکی بدن خود، وزنه‌ای ۱ تا ۲ کیلوگرمی را در دست بگیرید.

  آرنج‌ها را صاف کنید و وزنه‌ها را روبروی گردن، بالا ببرید.

  کم‌کم آرنج‌ها را به سمت بالای سر خود خم کنید تا بازوها زاویه‌ای ۹۰ درجه با ساق دست برقرار کنند.

  وزنه‌ها را تا جایی که زمین را لمس کنند، پایین بیاورید.

  آرنج‌ها را درست در دو طرف سر خود نگه دارید.

  ۳ ثانیه در این حالت بمانید و سپس به حالت اول برگردید.

  حداقل ۱۵ مرتبه این حرکت را تکرار کنید.

  ورزش های مناسب فرم دهی به بازو کدام است؟

  شما را با ۴ تمرین ورزشی بسیار ساده آشنا کنیم که در زیبایی بازو معجزه میکنند. تمام این تمرینات قابل انجام در منزل بوده و نیاز به وزنه یا هیچ وسیله ی اضافی ندارند.

   

  ورزش های مناسب فرم دهی به بازو کدام است؟
  ۱ چرخاندن بازوها از کتف

  دست ها را از طرفین باز کرده و به صورت صاف (بدون شکستگی از آرنج) تا ارتفاع شانه ها بالا بیاورید تا موازی با زمین باشند. حال از محور کتف، بدون اینکه دستها خم شوند، آنها را بچرخانید. ۲۰ بار در جهت جلو و ۲۰ بار در جهت عقب. توجه داشته باشید که گردش به صورت کامل و ۳۶۰ درجه صورت گیرد.

   

  چرخش بازوها

  مزایا: با چرخش دست از کتف، قسمت بالایی بازو و شانه تقویت میشوند. علاوه بر آن، ماهیچه های کتف، گردن، دوسر و سه سر بازو تحت تاثیر قرار گرفته و درگیر خواهند شد.

  ۲ حرکت خداحافظی

  همانند حرکت قبل دستها را از طرفین باز کنید تا موازی با زمین قرار بگیرند. این بار، بدون اینکه دست از بازو خم شود، کف دست را به طرفین بچرخانید مثل حالتی که میخواهید با کسی خداحافظی کنید یا یک لامپ را بچرخانید! این حرکت را باید سریع انجام دهید طوری که در یک دقیقه ۱۰۰ بار تکرار شود. دقت کنید که در این حرکت تنها کف دست است که حرکت میکند و سایر قسمتها حرکتی ندارند.

  ورزش های مناسب فرم دهی به بازو کدام است؟

  حرکت خداحافظی

  مزایا: حرکت خداحافظی یا دست تکان دادن باعث نگه داشته شدن بازو شده و یک حرکت چرخشی را از مچ دست به بازو و شانه وارد میکند. با اینکار تمام ماهیچه های بازو درگیر خواهند شد.

  ۳ تمرین دعا و عبادت

  حتما نحوه ی عبادت و حتی احترام گذاشتن بودایی ها را دیده اید! این تمرین چیزی شبیه حالت دعای بودایی است. کف دستها را به یکدیگر بچسبانید و بالای سرتان قرار دهید. بدون اینکه کف دستها از یکدیگر جدا شوند، آنها را مقابل سینه بیاورید و دوباره بالای سر ببرید. این حرکت را برای ۳۰ بار تکرار کنید.

  ورزش های مناسب فرم دهی به بازو کدام است؟

  تمرین حالت عبادت

  مزایا: هنگامی که دستها را به هم میچسبانید، ماهیچه های سه سر بازو درگیر میشوند. (ماهیچه ی سه سر همان ماهیچه ی پشت بازو است). با بالا و پایین بردن دست ها در این حالت، ماهیچه ی پشت بازو وارد عمل شده و چربی های اطراف آن از بین خواهند رفت. همچنین ماهیچه ی دوسر بازو (جلوی بازو) نیز درگیر میشود. این حرکت باعث ایجاد تعادل بین ماهیچه های پشت و جلوی بازو میشود.

   

  ورزش های مناسب فرم دهی به بازو کدام است؟
  ۴ کشش بازو

  هر دو دست را بالای سر ببرید. مچ دست راست را با دست مخالف بگیرید تا دست شما قفل شود طوری که آرنج شما پشت سر شما قرار بگیرد. در این حالت با دست راست مچ دست چپ را به سمت پایین بکشید و از طرف دیگر با سرتان آرنج را به سمت عقب بکشید.

  این حرکت را برای دست مخالف نیز انجام دهید. حداقل دو نوبت و در هر نوبت ۲۰ بار این کار را تکرار کنید.

  کشش بازو

  مزایا: وقتی دستها را قفل میکنید، ماهیچه های سه سر (پشت بازو) درگیر میشوند. کشیدن دستها به سمت مخالف باعث ایجاد تون در ماهیچه خواهد شد بنابراین این حرکت برای افرادی که چربیهای زیادی اطراف بازو دارند بسیار مفید و مؤثر خواهد بود.

  این ۴ حرکت ساده به شما کمک خواهند کرد تا بازوان خوش فرم و زیبا داشته باشید و هنگامی که لباس آستین کوتاه میپوشید احساس اعتماد به نفس در شما تقویت شود. بهتر از همه اینکه برای انجام این تمرینات فقط به دستهای خود نیاز دارید نه هیچ وسیله ی اضافه ی دیگری، پس در هر زمان و هر مکان قابل انجام خواهند بود.

   

  گردآوری توسط : سایت حوانیها

  , , , ,
  ارسال نظر

  خبرنامه سایت
  برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را بدون www در کادر زیر وارد کنید و روی عضویت کلیک کنید.
  ما هرگز ایمیل شما را اسپم نخواهیم کرد .
  تبلیغات بنری
  جدیدترین مطالب سایت
  زمان مناسب مصرف پروتئین

  زمان مناسب مصرف پروتئین

  زمان مناسب مصرف پروتئین

 • تاریخ : ۴ - ۱۲ - ۱۳۹۶       دیدگاه : ۰
 • پربازدیدترین مطالب
 • روزانه
 • هفتگی
 • ماهانه
 • عکسبرداری هاله
  متافیزیک
  آپلود عکس
  اخبار
  خبر ورزشی
  بازاریابی
  news
  آشپزی
  سلامت
  اخبار اجتماعی

  کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای سایت سرگرمی و تفریحی جوانی ها محفوظ می باشد .  تهیه و تولید : پارس وی پی